Sarıgazi İkinci El Eşya Alan Yerler

Sarıgazi genel olarak spotçuların yoğun olduğu bir bölge olduğu için bu bölgede eşyalarınızın satışını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sarıgazi Spotçular Çarşısı olarak adlandırılan bölgede eşyanızın türü ve yaşı ne olursa olsun değerinde satın alacak birçok spotçuyla iletişime geçebilirsiniz. Bu spotçular genel olarak sizlerin eşya satım talebini aldıktan sonra tarafınıza eksper gönderimi sağlayarak eşyanızın değerini belirlerler. Bu sebeple eşyanız ile ilgili bilgileri doğru bir değer verilmesi için muhakkak olduğu gibi karşı tarafa aktarmanız gerekmektedir. Bu doğrultuda hizmet aldığınız firma ile iletişiminizi her zaman aktif tutmanızı öneriyoruz.

Sarıgazi’de İkinci El Eşyamı Nasıl Satabilirim?

İstanbul’un Sarıgazi semtinde eşyalarınızın satım işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey spotçuların yoğun olarak bulunduğu Sarıgazi Spotçular Çarşısına gitmektir. Bu bölgede birçok spotçu bulunduğu için eşyanızı eğer yanınızda götürdüyseniz farklı farklı dükkanları gezerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu fiyat teklifi sonucunda eşyanızı mutlaka kendi kafanızda planladığınız değere yakın bir fiyata satabilirsiniz. Eğer eşyanızı yanınızda götürmediyseniz spotçulara eşya ile ilgili bilgilerin en iyi şekilde aktarılmasını sağlayarak onlarında doğru bir fiyat vermesi konusunda yardımcısı olabilirsiniz. Bazı spotçular eşyalarınızın değerini takas yöntemi ile belirleyebilirler. Bu sebeple eğer ki eşyanızın karşılığında bir ev eşyası satın almak istiyorsanız spotçu ile ilk olarak takas yöntemi konusunda anlaşma sağlamaya çalışmalısınız.

Bu yöntemi kullanarak daha fazla para vererek alabileceğiniz bir eşyayı daha uygun fiyatlı olarak satın alabiliyorsunuz. Ancak bu işlemi bu bölgede ikamet eden her spotçu gerçekleştirmemektedir. Bu sebeple ilk olarak spotçu ile takas konusunda destek verip vermediği konusunda görüşmeler sağlamaya çalışmalısınız. Eğer ki spotçu bu konuyu onaylarsa işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Her şeyi bir kenara bırakarak bu bölgede fazlasıyla bulunan spotçuların fiyatlandırmalarını sürekli olarak takip etmeye çalışın. Evinizde herhangi bir sebeple kullanmadığınız eşyaları toplu olarak buralara satarak ev ekonominize destek sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşyalarınızı değiştirmek istiyor ve tercihlerinizi ikinci el eşyalardan yana kullanıyorsanız satın alım işlemlerinizi de bu spotçulardan gerçekleştirebilirsiniz. Her hâlükârda kârlı bir ticaret yapacağınız gerçeği değişmiyor.

Sarıgazi’de İkinci El Eşyalarımı Nereye Satabirim?

Sarıgazi semtinde ikinci el eşya alım satım işlemi yapan birkaç firma bulunuyor. Bu firmalara örnek olarak aşağıdakileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarıgazi Spotçu

Adres: Sarıgazi, 34785 Sancaktepe/İstanbul

İletişim: 0532 763 77 54

Website: www.sarigazispot.com

Dizayn Spot

Adres: Abdurrahman Gazi Mahallesi Şanlıurfa Caddesi No:6 İstanbul

İletişim: 0532 763 77 54

Website: www.dizaynspot.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir